O NAS

 

Miłośnicy ryb bałtyckich- to śmiało o nas można powiedzieć. Jesteśmy mieszkańcami Jastarni i nasi dziadkowie rybołówstwem parali się już w latach 60. Obserwowaliśmy ich jako mali chłopcy, potem im pomagaliśmy a dziś chcemy sami się tym zajmować. Ryby bałtyckie- dziś stojące w obliczu zagrożenia - są dla nas najcenniejszym surowcem naszego regionu. Wiemy, że sytuacja jest poważna dlatego dbamy o kontrolowanie połowów i rozważną eksploatacje Bałtyku. Razem z naszymi rybakami, którzy z dziada pradziada zajmują się rybołówstwem oraz z najlepszymi lokalnymi przetwórcami chcemy pokazać Wam jak smakuje prawdziwa świeża bałtycka ryba.

 

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się marką w branży rybnej. Nasza główną działalnością jest sprzedażwyselekcjonowanych, wysokiej jakości dzikichryb świeżych i wędzonych za pośrednictwem sklepu internetowego www.mitorybka.pl. Mamy na pokładzie ekipę prawdziwych fachowców, związanych z połowem ryb od kilku pokoleń, dostęp do lokalnych dostawców na Helu oraz zlokalizowaną w Łebczu własną przetwórnię i wędzarnię. Łowimy, obrabiamy, wędzimy i sprzedajemy dzikieryby z dbałością o najwyższy standard świadczonych usług.    

 

DLACZEGO DZIKIE RYBY MORSKIE?

 

Odpowiedź jest prosta. Ryby, które posiadamy w ofercie nigdy nie były żywione tuczącymi paszami i nie zażywały leków. Cały swój żywot spędziły w naturalnymzbiorniku wodnym. Nie przybywały w sztucznych warunkachstworzonych przez człowieka, gdzie celem jestprzede wszystkim maksymalizacja opłacalności hodowli.To właśnie dlatego dzikie ryby są dorodne, smaczne i zdrowe. Badania potwierdzają, że ryby morskie są zdecydowanie zdrowsze od hodowlanych i mimo, że Morze Bałtyckienie należy do najczystszych, jednak eksperci żywieniowi rekomendują bezwzględnie ryby morskie jako element zbilansowanej diety.

 

WSPÓŁPRACA

                                  

Zostań naszym klientem i powiększ ofertę swojego biznesu o wyjątkowe i unikalne na rynku produkty z asortymentu mitorybka.pl Wyróżnij się wśród konkurencji sprzedając dzikie ryby morskie, pochodzące od sprawdzonych dostawców wprost z naturalnego środowiska. Zadbaj z nami o wysoką jakość swojego asortymentu oferując produkty pozbawione trujących pasz oraz modyfikacji genetycznych szkodliwych dla zdrowia człowieka. W związku z rosnącym zainteresowaniem ofertą sklepuw internecie szukamy partnerów handlowych, którzypodejmą współpracę z naszą firmą w zakresie sprzedażydetalicznej i HoReCa.

 


OTRZYMUJESZ OD NAS WPARCIE MARKETINGOWE

I SPRZEDAŻOWE

 

Nam również zależy, żeby Twój biznes rósł w siłę. Decydując się na współpracę trafiasz do grona naszych najbliższych partnerów, których lista docelowo pojawi się na stronie www.mitorybka.pl i będzie dla klientów sklepu informacją, gdzie można dostać nasze produkty poza sklepem on-line. Oprócz tego otrzymasz szeroki zakres benefitów i rabatów oraz wysokiej jakości materiały marketingowe, które pozwolą zaistnieć naszej marce w świadomości konsumentów oraz pomogą budować sprzedaż.