Witamy w sklepie MITORYBKA.PL

Złowisz tu świeże, dzikie, bałtyckie ryby, które trafiają do nas bezpośrednio z kutrów morskich, zaraz po połowach. Część ryb wędzimy metodami tradycyjnymi i są dostępne w ciągłej sprzedaży. Wszystkie ryby pakowane są próżniowo i wysyłane w ekologicznych opakowaniach.

Jeśli akurat brakuje danego produktu, jest to związane z panującymi warunkami pogodowymi na Bałtyku. Powiadomimy Cię o świeżej dostawie ryb. Wystarczy, że podać nam adres e-mail przy wybranym produkcie.

Przy dobrej pogodzie codziennie mamy świeże dostawy! Stany magazynowe pojawiają się zaraz po dostarczeniu ryb z kutrów, do przetwórni, gdzie pakujemy dla Ciebie najlepsze bałtyckie ryby.

Zamawiając rybę rano (od poniedziałku do czwartku, do godz. 12.00), następnego dnia otrzymasz rybę, która została złowiona nawet poprzedniej nocy! Gwarantujemy najwyższą świeżość i naturalność produktu! Wysyłamy tylko świeże ryby o klasie świeżości do 48h od połowów!

Zamówienia składane w weekendy, realizowane są w poniedziałki, z najświeższych połowów, z dostawą we wtorek.

Darmowa dostawa od 250zł brutto!

Zapoznaj się z zasadami naszych dostaw w zakładce: "dostawy".

UWAGA! Produkty oznaczone "na zamówienie" zamawiamy tylko poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy (za potwierdzeniem).

Kontakt telefoniczny: +48 572 571 100 (od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00)

Adres e-mail: [email protected]

Życzymy udanych zakupów!